Novinky

PŘÍMÝ PRODEJ – prodejce si zajistí prodej sám osobně. Je potřeba si předem zamluvit stůl k prodeji. Poplatek za jeden stůl je 60 Kč za celou dobu prodeje (tj. od pátku od 9.00 až do soboty 18.00). Tato částka se platí i v případě, že prodejce se zúčastní pouze části prodejní doby (např. pouze soboty odpoledne). Poplatek včetně vratné zálohy – celkem 120 Kč/stůl je nutné zaplatit předem na č.ú. 2600946851/2010, var. symbol 2017, k.s. 0558, do poznámky uveďte svoje jméno. Částka musí být připsána na účet nejpozději do 20. 9. 2017. Záloha 60 Kč je vratná a bude vyplacena na místě prodeje nejpozději do skončení prodejní doby bazárku.

Podmínky:
• Veškeré prodávané oblečení musí být čistě vyprané a pokud možno i vyžehlené. Obuv musí být očištěna od veškerých nečistot a stejně tak i ostatní prodávané věci.
• Oblečení musí být rozděleno na hromádky a na stole naskládáno dle velikostí. Každá hromádka musí být jasně čitelně označena cedulkou s uvedením velikosti. Při větším počtu kusů oblečení od jedné velikosti, jej rozdělte také dle typu (např. trička, kalhoty, mikiny apod.)
• Každý kus oblečení doporučujeme také jasně označit nálepkou s uvedením velikosti a ceny.
• Prodejce organizátorům předem oznámí alespoň orientačně, jaké velikosti oblečení bude prodávat, případně jaké věci.

NEPŘÍMÝ PRODEJ - prodej zajistí organizátoři, prodejce si musí předem domluvit registrační číslo. Prodávat se může max. 80 ks věcí. Žádný poplatek předem se neplatí, organizátoři si poté strhnou 20 % z vydělané částky (můžete to zohlednit při stanovování ceny jednotlivých věcí).

Podmínky:
• Každá věc bude označena dvěma štítky – jeden umístěte na viditelné místo pro nakupující a druhý na vnitřní stranu. Doporučujeme použít papírovou malířskou pásku – dobře drží a sama se neodlepuje.
• Věci, které mají být prodány společně (soupravy oblečení, páry bot apod.), svažte nebo jinak pevně spojte.
Popis štítku – číslo prodávajícího/pořadové číslo z tabulky/velikost/cena. Můžete také uvést název uvedený v tabulce (není nutné)

Pomocná velikostní tabulka – na zboží uvádějte pouze čísla velikostí, neuvádějte věk. tabulka.jpg, 68kB

Zapsání věcí do tabulky – veškeré prodávané věci musí být zapsány v excelovské tabulce, kterou zasíláme v příloze. Tabulku je nutné správně vyplnit, protože je propojena s prodejním systémem, který používáme při organizaci bazárku. Vyplněnou tabulku vždy uložte standardně jako sešit aplikace excel, tzn. s příponou .xls.
Jak vyplnit tabulku:
Pořadí – číslování věcí, které prodáváte
Název položky zboží – stručný popis prodávané věci
Velikost – uvádějte číselnou velikost, dle výše uvedené tabulky (neuvádějte věk!)
Cena – cena, za kterou danou věc prodáváte.
Vyplněnou tabulku je nutné předem odeslat na email: osecanek@seznam.cz, nejpozději do pondělí 18. 9. 2017.
Příklad:
Bazárek jaro/léto 2017

tabulka2.jpg, 69kB


Odkaz ke stažení prázdné tabulky zde

PŘÍJEM VĚCÍ K PRODEJI - ÚTERÝ 19. 9. 2017 OD 17.00 – 18.00 V BUDOVĚ SOKOLOVNY V OSEKU N. B., případně dle domluvy na níže uvedených kontaktech

VÝDEJ NEPRODANÝCH VĚCÍ A VÝPLATA – ÚTERÝ 26. 9. 2017 OD 17.00 – 18.00 V BUDOVĚ SOKOLOVNY V OSEKU N. B., případně dle domluvy na níže uvedených kontaktech

KONTAKT: OSEČÁNEK, z.s., Jana Jurajdová, tel. 725 025 345, Lucie Hýžová, tel. 731 683 761, email: osecanek@seznam.cz

Organizátoři si vyhrazují právo na nepřijetí či vyloučení prodávajícího z bazárku, pokud nesplní výše uvedená pravidla.
Děkujeme za Váš zájem! Naším cílem jsou spokojení nakupující i prodávající :)